Фітосвічки “Чудєснік” малі

артикул: СМ-2

Фітосвічки з натурального воску для дітей «Чудєснік» – засіб, який допоможе повернути і зміцнити здоров’я всього організму. Фітосвічки лікують теплом, вони є відмінним засобом, яке не просто зігріває, а ще й зцілює людини. Фітосвічки «Чудєснік» рекомендуються всім, хто страждає ЛОР-захворюваннями, вони покращують слух, прекрасно пом’якшують шкіру, видаляють сірчані пробки і вважаються прекрасним способом позбавлення від стресів і нервових розладів. Фітосвічки виготовлені виключно з натуральних компонентів, вони підходять і для дітей і для дорослих. Фітосвічки «Чудєснік» допомагають зміцнити імунітет, відновлюють втрачену красу і здоров’я, покращують сон і заспокоюють організм.

Показання: деякі захворювання вуха, горла і носа, сірчані пробки, проблеми зі сном, нервозність, стресовразливість, хронічна втома.

Протипоказання: немає, без побічних ефектів.

Додатково: фітосвічки «Чудєснік» допоможуть впоратися з дратівливістю і зігріють в будь-яку погоду. Багато пацієнтів стверджують, що завдяки процедурам змогли позбутися від головних болів, мігрені, запаморочення. Крім того, це засіб сприяє активізації мозкових процесів, що веде до збільшення розумових навантажень. Фитосвічки – це натуральний засіб, який відомий вже сотні років. Зараз метод переживає друге народження, оскільки його ефективність і результативність доведена століттями.

Top